Dom

Hubei Jopower Battery Co.,Ltd

Profil firmy
Hubei Jopower został znaleziony w 2007 roku, jesteśmy profesjonalną fabryką baterii VRLA zlokalizowaną w Hanchuan, Hubei provice, Chiny. Obecnie produkty są eksportowane do ponad 20 krajów w całej Ameryce, Europie, Eastsouth, Ameryce Południowej, Afryce i tak dalej. Z kilkuletnim rozwojem firma stała się jednym specjalistycznym przedsiębiorstwem w dziedzinie Nowej Energii dla rozwiązania energetycznego.

Posiadamy kompletny asortyment produktów, opracowane przez nas regulowane przez Valued regulowane akumulatory bezobsługowe stosowane są głównie do rozruchu motocykla, elektrycznego wózka inwalidzkiego lub skutera inwalidzkiego , energii słonecznej i systemu energii wiatrowej, systemu zasilania UPS, systemu awaryjnego telekomunikacji i tak dalej. Standardowe napięcie z 2 V, 4 V, 6 V, 12 V. Pojemność od 0,8AH do 3000AH.

Nasza obecna fabryka obejmuje obszar ponad 20000 metrów kwadratowych, roczna produkcja może osiągnąć 40 000KVA, Biorąc "Dostarczanie klientom satysfakcjonujących produktów i usług" jako zasada, firma pozytywnie wdraża politykę oszczędności energii i ochrony środowiska w państwie. W duchu "jedności, poświęcenia, pragmatyzmu, innowacji" przedsiębiorstwo nieustannie bada zaawansowaną technologię przemysłu i stosuje się do niezależnych innowacji. Stara się być usatysfakcjonowanym i wiarygodnym dostawcą. Firma posiada park naukowy o znacznej skali, a centrum techniczne i centrum wykrywania produktów zostały zbudowane wewnątrz parku i najnowocześniejszego sprzętu produkcyjnego.

Nasza firma zatrudnia ponad 200 osób, w tym 15 specjalistów technicznych, 20 osób z doświadczeniem w zarządzaniu jakością, firma została podkreślona " zorientowana na ludzi " jako zasada zarządzania, szanować i szkolić talenty, wraz z rozwojem i eksterningiem firmy, wynagrodzenia i dobrobyt sztabów nawet się poprawiają, zorganizowane sztaby biorą udział w większej akcji społecznej, aby obfitować w życie kultury duchowej. I poprawiając ich wydajność i poziom usług.

Jopower jest gotów złożyć w Państwa ręce, aby być doskonałym dostawcą rozwiązań energetycznych, wasza satysfakcja jest naszą rozwijającą się mocą.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

HISTORIA FIRMY

Firma Hubei Jopower Power Co., Ltd została założona w 2007 roku. Jest to jedno z przedsiębiorstw specjalizujących się w badaniach, produkcji, marketingu i sprzedaży cenionych baterii bezobsługowych.

Obecnie produkty są eksportowane do ponad 20 krajów w całej Ameryce, Europie, Eastsouth, Ameryce Południowej, Afryce i tak dalej.

Z kilkuletnim rozwojem firma stała się jednym specjalistycznym przedsiębiorstwem w dziedzinie Nowej Energii dla rozwiązania energetycznego.

Hubei Jopower Battery Co.,Ltd Hubei Jopower Battery Co.,Ltd Hubei Jopower Battery Co.,Ltd Hubei Jopower Battery Co.,Ltd Hubei Jopower Battery Co.,Ltd Hubei Jopower Battery Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Labwe lub OEM

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000

Rok założenia : 2016

pc Export : 60% - 70%

Factory Certification: ISO9000,ISO9001,CE,UL,ROHS,

Annual Output: 80 000KVA

Cover Area: 20 000 square meters

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Bateria kwasowo-ołowiowa regulowana za pomocą zaworu na sprzedaż dobra jakość Bateria kwasowo-ołowiowa regulowana za pomocą zaworu na sprzedaż dobra jakość Bateria kwasowo-ołowiowa regulowana za pomocą zaworu na sprzedaż dobra jakość Bateria kwasowo-ołowiowa regulowana za pomocą zaworu na sprzedaż